فروشگاه اینترنتی 1000 سرا
دسته بندی ها
  سبد خرید
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  انواع جنس شال و روسری

  انواع جنس پارچه شال و روسری

   

  پارچه نخی

  یکی از پر مصرف ترین پارچه ها در این حرفه پارچه نخی می باشد زیرا مشتری های زیادی دارد احتمالا به دلیل راحتی و لیز نخوردن در سر بیشتر مورد مصرف روزانه بانوان قرار می گیرد. این پارچه ها زیرمجموعه پارچه های پنبه ای هستند و معمولا بیشتر در فصل گرما مورد استفاده قرار میگیرند زیرا حرارت سر را به بیرون منتقل می کنند. جنس این پارچه ها طوری است که به راحتی اتو می شوند و قیمت مناسب تری هم دارند.معرفی انواع جنس پارچه شال و روسرییکی از مواردی است که فروشنده باید در مورد آن توضیح دهد پس به راحتی میتوانید از فروشنده درخواست کنید نوع پارچه را به شما معرفی کند.

  • پارچه ساتن

   پارچه ساتن براق است و سطحی صاف دارد و پشت پارچه به صورت مات می باشد. این نوع پارچه معمولا برای مجالس استفاده می شود، قیمت این نوع پارچه به نسبت پارچه نخی بیشتر می باشد.
  • پارچه حریر

  • پارچه حریر پارچه ابریشمی نازکی است که جنسی لطیف، خنک، نازک و لخت دارد. این نوع پارچه هم مانند پارچه ساتن بیشتر در مهمانی ها و مجالس مورد استفاده بانوان قرار میگیرد. این نوع پارچه خاصیت لیز خوردن در سر را دارد و ممکن است کمی آزار دهنده باشد اما به دلیل زیبایی نوع پارچه مورد پسند بانوان قرار گرفته است

  • پارچه ابریشمی

   پارچه ابریشمی دارای الیاف طبیعی است به همین دلیل قیمت آن به نسبت دیگر پارچه ها که توضیح دادیم بیشتر است. از دیگر خصوصیات آن میتوان به لطیف بودن، مستحکم بودن و سبک بودن آن اشاره کرد. پارچه هایی که از جنس ابریشم می باشند برای تمامی فصول سال مناسب هستند.

  رنگ های مناسب برای شال و روسری

  از آنجایی که خانم ها به زیبایی خود بسیار اهمیت می دهند ترکیب رنگ در شال و روسری از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از خانم ها به ست کردن لباس ها علاقه زیادی دارند پس بهتر است در هر فصلی رنگ متناسب با آن فصل هم در ترکیب شال و روسری به کار گرفته شود. برای مثال در فصل پاییز رنگ نارنجی بسیار زیبا و سلیقه ی بانوان را در بر میگیرد. رنگ نارنجی یک رنگ شاد است با یک رنگ خنثی می تواند ترکیب خوبی داشته باشد. در فصل تابستان معمولا رنگ های شاد و پاستیلی بسیار مورد استقبال بانوان قرار می گیرد و در فصل زمستان معمولا رنگ های تیره تر استفاده می شود.

  سایز شال و روسری

  از دیگر مواردی که خانم ها به آن توجه دارند سایز شال و روسری می باشد. سایز شال و روسری هم به جنس پارچه بستگی دارد برای مثال پارچه های ساتن و ابریشم که مجلسی هستند سایز های کوچکی دارند در مقابل جنس های نخی دارای سایزهای بزرگتری هستند. هرچه سایز شال و روسری بزرگتر باشد بهتر و راحت تر است.

  چاپ طرح روی شال و روسری

  علاوه بر جنس و رنگ شال و روسری چاپ طرح های زیبا و جذاب هم بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است. چاپ طرح در شال و روسری به جنس و رنگ شال بستگی دارد همه ی این موارد با یک انتخاب درست، شال یا روسری بسیار زیبا را بوجود می آورد. این طرح می تواند یک نمایی از چهره یا طرحی ساده باشد و یا گاهی می تواند این طرح نوشته ای از یک قطعه شعر زیبا باشد. پس در بسیاری از موارد معرفی انواع جنس پارچه شال و روسری همراه با داشتن یک طرح ساده و زیبا می تواند توجه مشتری را  برای خرید بسیار جلب کند.

  در آخر برای تولید محصولی زیبا در نظر گرفتن همه ی موارد باعث زیبایی و تمیزی کار و جلب مشتری می شود.

  نظر خود را وارد نمایید